Strona główna O firmie Oferta Program Sekretariat 4Soft Szkolenia, kursy Access Pytania i odpowiedzi Kontakt  
 


           
Program Sekretariat
Opis programu
Porównanie wersji
Realizowane funkcje
moduł Mail
moduł Skaner
moduł WRPlus
Pobierz demo
Pytania i odpowiedzi
Co nowego?

Program Archiwum
Kancelaria .NET
System Wspomagania Planowania

 

Opis programu                                         

Program usprawnia obsługę korespondencji i porządkuje obieg dokumentów w przedsiębiorstwach i instytucjach. Aktualnie prezentowana wersja programu, nie została wymyślona na podstawie teoretycznych rozważań informatyków, lecz powstała przede wszystkim w oparciu o sugestie i uwagi użytkowników wcześniejszych jego wersji, przez co program stał się narzędziem przydatnym w codziennej pracy, łatwym w obsłudze i spełniającym oczekiwania określonych służb w firmie.

Podstawowym celem zastosowania programu jest szybkie dotarcie do żądanej w danej chwili korespondencji przychodzącej i wychodzącej, jak również do zarejestrowanych dokumentów wewnętrznych. Cel ten osiągany jest poprzez realizację zaimplementowanych funkcji programu.

Program może znaleźć zastosowanie w wielu działach przedsiębiorstwa – zwłaszcza w tych, w których prowadzi się kontakty z Klientami, jak np. Dział Marketingu, Dział Handlowy, Sekretariat, Dziennik Podawczy itp.

Program SEKRETARIAT doskonale współpracuje z aplikacjami pakietu MS Office (Word, Excel), organizuje pracę z programami obsługującymi pocztę e-mail i strony WWW. Informacje wprowadzone do aplikacji mogą być udostępnione wszystkim uprawnionym pracownikom w firmie, dzięki możliwości pracy aplikacji w sieci.

Dodatkowe informacje:

Porównanie wersji ...

Realizowane funkcje ...
moduł Mail ...
moduł Skaner ...
moduł WRPlus ...
Pobierz pliki ...
Pytania i odpowiedzi ...
Co nowego? ...

 

 


Strona główna | O firmie | Oferta | Program Sekretariat 4Soft | Szkolenia, kursy Access | Pytania i odpowiedzi | Kontakt